Ja kush është Bledar Muça i cili u vr* sot në Lushnje (Foto)

 

Personi që shikoni në foto është Bledar Muça, pronari “Bar Pedonales” në Lushnje i cili u vra me kallashnikov mbrëmjen e sotme në lokalin e tij në Lushnje.

Burime bëjnë me dije se disa persona të cilët kanë qenë duke udhëtuar me një automjet tip Golf 5 kanë qëlluar me armë zjarri tip kallashnikov.

Plumbat kanë kapur Muçën i cili nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve, ndërsa sipas policisë kanë mbetur të plagosur tre persona, Judin Velo, Ervis Tafa dhe Sara Liçi.

Në  momentin e të shtënave në lokal ka pasur shumë njerëz, përfshirë gra dhe fëmijë, të cilët janë shtrirë përtokë për t’u shpëtuar plumbave.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement