VIDEO/ Plas kallashi në mes të autostradës, gazetarja Anila Hoxha publikon videon tronditëse

Gazetarja e njohur Anila Hoxha ka postuar në profilin e saj në Facebook një video që ja ka nisur një qytetar ku shikohet një person i cili gjuan me kallash në mes të autostradës gjatë festimeve të një dasme.

Bëhet me dije se nuk ka informacion ku ka ndodhur dhe kur ka ndodhur si ngjarje.

Ajo shkruan:

Më mbani se do shpërthej. Apo lëre fare se kush lexon titujt ” Anila Hoxha lëshon bombën”..

Megjithatë shikoje njëherë këtë videon o shef, thua ta ketë kallashin me leje ky?

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement