VIDEO/ Hidhet gaz lotsjellës në koncertin e Bregoviç

Hidhet gaz lotsjellës në koncertin e Goran Bregoviç që po mbahet në Korçë.

Siç raportohet, gazi është hedhur në një zonë ku ndodheshin spektatorët.

Por gazi është shpërndarë  duke krijuar pak panic tek spektatorët të cillët kanë nisur  të largohen

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement