Nuk u fut si titular ndaj Udinese? A do të largohet Ronaldo, flet Nedved

Cristiano Ronaldo nuk po luan nga minuta e parë në ndeshjen që Juventusi po luan ndaj Udineses. Portugezi ka vendosur të mos nisë nga minuta e parë, pasi dëshiron largimin.

Zv.presidenti i Juves, PAvel Nedved, ka konfirmuar se portugezi do të qëndrojë në Serie A. “Ne vendosëm së bashku me Ronaldon që të mos luajë.

“Është normale. Ronaldo do të qëndrojë me 100%”, – tha Nedved për DAZN para ndeshjes me Udinesen. Gjërat po bëhen intriguese në Torino.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement