Ndeshje e cmendur, Ronaldo futet dhe shënon në minutën e fundit. Por VAR…

Cristiano Ronaldo e nisi nga stoli ndeshjen kundër Udinese dhe u fut në lojë në minutën e 60 teksa ndeshja ishte me rezultatin 1-2.

Në minutën e 83 vendasit barazojë takimin, teksa në minutën e 94 Ronaldo do të shënonte, por VAR e anuloj për pozicion jashtë lojë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement