Luhet për 400 mijë euro/ HISTORIKE!!! Vllaznia e femrave sfidon Juventusin në Champions League

 

Vllaznia e femrave arriti një sukses historike duke u kualifikuar në fazën e ‘’Play-off’’-it të Champions-it për femra pasi eliminoi Ferencvaros me penallti.

Shorti i hedhur

Ditën e sotme është hedhur shorti për raundin e dytë, teksa shkodranet do të luajnë me një nga skuadrat të të gjithë respektit, si Juventus.Ndeshja e parë do të luhet më datë 31 gusht ose 1 shtator dhe e kthimit në datat 8 ose 9 shtator dhe fituesi do të sigurojë shumën e madhe të 400 mijë eurove.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement