VIDEO/ Dybalaaaaaaa Juve shënon që në minutën e 3

Juventusi ka gjetur golin e parë në ndeshjen kundër Udineses për 0-1. Paulo Dybala ka shënuar që në minutën e 3′ të takimit duke shtangur vendasit.

Argjentinasit po luan me shiritin e kapitenit në krah. Ai mori një pasim të mirë brenda zonës dhe nuk gaboi duke e dërguar topin në rrjetë për 1-0. Ronaldo vendosi të mos luante nga minuta e parë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement