Hodhi tymuese te “Bregoviç”, prangoset autori (VIDEO)

 

Arrestohet autori që hodhi tymuese në festën e birrës në Korçë.

Sipas informacioneve paraprake autori që ka hedhur tymuese në koncertin ku i ftuar ishte Bregoviç, ka rënë në prangat e policisë.

Situate momentalisht paraqitet e qetë.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement