Bregoviç në ekstazë: Dua tju bëj të lumtur, të jesh mes jush është mrekulli

 

Këngëtari serb Goran Bregoviç ka thënë së është tejet i entuziazmuar që ndodhet mes shqiptarëve duke kënduar.

Ai ka thënë se kjo e sotmja do të jetë një natë magjike.

Bregoviç shtoi se qëllimi i tij është ti bëjë shqiptarët të lumtur dhe të përcjellë hare dhe pozitivitet. Lajmin ai e dha përmes intervistave me media të ndryshme.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement