Bregoviç: Do e djegim vendin sonte, kush nuk çmendet është i çmendur! Tym gjithandej (VIDEO)

 

Bregoviç u shpreh për mediat se shqiptarët duhet të festojnë dhe të shijojnë momentet e Verës. Ai shtoi se vendit i kanë munguar koncertet prej dy vitesh për shkak të situatës së rënduar me Covid.

“Jam i lumtur që jam këtu. Shpresoj që do e pëlqejnë koncertin sot. Është verë dhe duhet të bëjmë qejf. Do të jetë një zbavitje për ne, por edhe për ju. Kemi dy vite që nuk dalim. Do të jetë një çmenduri dhe nëse nuk çmendeni nuk jeni normal”, u shpreh Bregoviç para se të ngjitej në skenë.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement