Interi e nis me “poker” Serie A, Dzeko dhe Çalhanoglu debutojnë me gol (VIDEO)

Interi e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme këtë sezon të Serisë A, teksa ka triumfuar me rezultatin 4-0 në sfidën e parë të kampionatit ndaj Xhenoas.

Dominim absolut i zikaltërve të Inzagit, të cilët nuk e vendosën asnjëherë në diskutim triumfin në këtë përballje.

Debutim ëndrrash edhe për 2 futbollistët e afruar rishtazi në merkato, Hakan Çalhanoglu dhe Edin Xheko, që gjetën rrugë

https://player.streamkora.com/player/html/MZpk7R07ooS0L?popup=fromblocked&autoplay=1

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement