Formacionet zyrtare, Ath Bilbao-Barcelona

Barcelona do të luajë në orën 22:00 në transfertë ndaj Ath Bilbaos.

Katalanasit vijnë me moral të lartë në këtë përballje pas fitores 4-0 në Camp Nou në ndeshjen hapëse të La Liga ndaj Sociedad.

Formacionet zyrare:

Barcelona: Neto; Dest, Garcia, Pique, Alba; De Jong, Busquets, Pedri; Griezmann, Depay, Braithwaite.

Bilbao: Agirrezabala; Lekue, Vivian, Martinez, Balenziaga; Berenguer, Dani Garcia, Vencedor, Munian; Williams, Sancet.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement