Më në fund! Ermal Meta në Tiranë, këngëtari konfirmon datën kur do të zhvillohet koncerti

Pritja ka marrë fund! Kengetari me origjine shqiptare Ermali ka treguar duke reaguar me një postim në rrjetin e tij social në “Instagram”, ku dhe e tregon qartë se kur do të zhvillohet koncerti. Ai ka thënë se eventi festiv do të bëhet më datë 17 shtator.
Postimi i plotë:
“Siç premtuam, kemi një datë të re. Pas koncertit në Tormina do të këndojmë së bashku nën qiellin e Tiranës. Më 17 Shtator në stadiumin
‘Air Albania’ do të krijojmë së bashku një kujtim të bukur.
Koncerti do të jetë falas dhe artdashësit mund që të regjistrohen nga e marta, 25 gusht në linkun në story. Ju pres!’, shkroi këngëtari në rrjetin e tij social në “Instagram”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement