Marina dhe Getoari po bëhen prindër për herë të parë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së shpejti do të bëhen prindër.

Ajo që i shtoi dyshimet ishte postimi i saj në Instagram, ku Marina ka falenderuar Zotin duke mos zbuluar arsyen.

“Faleminderit Zot për gjithçka”, ka shkruar moderatorja shqiptare.

Burime për “Prive.al” kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës që pret moderatorja.

Sipas tyre, çifti do të bekohen me një vajzë dhe Marina aktualisht është në muajin e katërt të shtatzënisë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement