E hënë, 26 Korrik, 2021
Ballina Showbiz Lady Gaga nis pushimet, mahnit me pozat me bikini

Lady Gaga nis pushimet, mahnit me pozat me bikini

Lady Gaga shfaqi fizikun e saj në Instagram me bikini tërheqëse të mërkurën.

Superylli 35-vjeçar doli nga pishina në shtëpinë e saj në Malibu, me vlerë 24 milion dollarë, në një majë të vogël në formë ylli dhe një palë funde me fije, shkruan Daily Mail.

‘Little starZ’, mbishkroi këngëtaren e Pokerface, duke iu referuar pjesës së saj unike të bikini që mezi i mbulonte gjoksin e saj të bëshëm.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement