Fation Kuqari s’pyet për rregulla, filmon veten kur ecën me “Audi” me mbi 215 km/h

Fation Kuqari, është një nga emrat më të njohur të emisionit “Përputhen”, i cili nuk doli çift nga programi.

Mbrëmjen e djeshme, ai ka publikuar video në Instagram, ku shihet teksa ecën me mbi 215 km/h, me makinën e tij tip “Audi”.

Videon e ka postuar në instastory. E teksa të gjithë kërkojnë një sensibilizim, të famshmit që numërojnë mijëra ndjekësa, japin të tillë shembull.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement