Ish-truproja i Britney Spears zbulon detaje të rënda nga situata e këngëtares: Merr ilaçe shumë të forta, ka halucinacione

Ish truproja i kengetares Britney Spears, Fernando Flores  ka folur së fundmi për periudhën e vështirë që kaloi ylli i pop-it, kur u shpall statusi i kujdestarisë së saj.

Flores foli për “The Sun” për efektet që patën në barnat antipsikotike të yllit pop, të cilët u detyruan të merrnin.

“Për një kohë, ajo po merrte ilaçe aq të forta me recetë sa që përfundimisht kishte halucinacione,” tha ai.

Ai madje zbuloi se çdo të premte një grua vinte në apartamentin e këngëtarit me ilaçet në dorë.

 

 

“Ata ishin ilaçe antipsikotike dhe pilula të kontrollit të lindjes së bashku. Sa herë që i konsumoi, ajo fliste për universet paralele”-tha Flores.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement