David Alaba pjesë e madrilenave, merr numrin e Sergio Ramos

Mbrojtësi David Alaba është prezantuar me numrin 4 tek Real Madrid. 29-vjeçari me shtetësi austriake la pas 11 vitesh Bayernin e Mynihut për tu bashkuar me madrilenët.

Ai ka marrë një numër special tek ‘Loc Blancos’ të cilin për shumë vite e mbajti mbi shpinë Sergio Ramos, ish-kapiteni i cili u largua për tek Real Madrid.

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement