Askush nuk e mposht, shikoni rusen që thyen me radhë çdo rival (VIDEO)     

 

Ja që një femër mund të mposhtë një mashkull sado fizik të ketë ai. Bëhet fjalë për Irina Gladkaya, rusja e cila i mposht me radhë këdo që i del përball në Muscle Miami Beach.

Të gjithë habiten për mënyrën sesi humbasin por sekreti është se Gladkaya ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundjen e krahut.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement