Poli’cia: 10 vjeçari grab’it një furrë buke në Lezhë

 

Grabitje në Lezhë.

Mësohet se gjatë mbrëmjes se sotme është grabitur një furrë buke në këtë qytet.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije grabitësit kanë marrë xhiron ditore.

Nuk dihet ende shuma.

Policia e Lezhës/ Informacion paraprak

Rreth orës 21:05, në lagjen “Besëlidhja”, një shtetas i mitur 10 -vjeçar është futur në një furrë buke për të blerë bukë dhe në momentin që shitësja po i shërbente ka arritur të marrë nga arka një shumë lekësh dhe është larguar.

Shërbimet e Policisë në vendngjarje po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement