Georgina “çmend” rrjetin, provokon me foto nudo nga jahti i CR7 (FOTO LAJM)

 

Georgina Rodrigues, partnerja, Cristiano Ronaldon ka publikuar në rrjetet sociale një foto me bikini në jahtin e futbollistit.

Një foto bardhezi mjaft e nxehtë, që tregon linjat perfekte të modeles, e cila është nënë e një fëmije. Menjëherë pas publikimit fotoja është bë virale duke marrë mbi 1 milionë pëlqime në Instagram, vetëm për tri orë.

https://www.instagram.com/p/CRdzpf5HOFs/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e78b9b06-64a3-4091-a170-0305fcaf4932

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement