Enca në momente intime me Beartin 

 

Enca ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj pak ditë më parë duke postuar pak ditë më parë një foto duke u përqafuar me një madhkull. Por ndjekesit menjehere ranë në gjurmët e “misteriozit” dhe zbuluan se djali me të cilin përaqfohej Enca ishte pikërisht Bearti dhe këngëtarja nuk vonoi shumë per ta konfirmuar me një foto të tij nga dhoma e hotelit.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Hipotezat se dyshja janë bashkë për një projekt të këngëtares është më votuara deri tani, por nuk mbetet pas edhe ajo se Enca ka diçka më tepër me Beartin, ish-konkurrentin e përputhen dhe gjithashtu ish të dashurin e Teas.

Prandaj menjëherë sa ajo u ka dhënë mundësinë të bashkebisedojne, ndjkësit e kanë pyetur për marrëdhënine me Beartin.

Pyetjes se a janë në një lidhje Enca nuk i ka dhënë përgjigje, por ka publikuar pamje nga një dhomë gjumi e shtrirë në krevat dhe dora e Beartit ndodhet në të pasmet e kngëtares.

Gjithashtu e njëjta pyetje i është bërë edhe Beartit dhe ai gjithashtu e ka shmangur një përgjigjje të drejtëpërdrejtë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group