Komentatori ‘çmendet’ pas tifozes ruse, i këndon në transmetim direkt

Dje gjatë ndeshjes Rusi – Finlandë, komentatori arab u ‘çmend’ nga një vajzë e cila u xhirua nga kameramani.
Ishte një tifoze ruse, për të cilën komentatori arab ‘ra’ në dashuri qysh në shikim të parë. Kur e pa, ai filloi të këndonte, dhe ishte një këngë dashurie.

“Ajri në zemrën time u rrit dhe u dashurova. Nuk është faji im, ishte aksidentale Unë nuk kam asgjë tjetër në jetën time Unë, zemra ime, dhe gjithçka i përket asaj”, ishin fjalët në këngën e komentatorit
Ndeshjen mes Rusisë dhe Finlandës e fitoi Kombëtarja ruse me rezultat minimal 1 me 0./IndeksOnline//

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement