“Mendje maskiliste dhe perverse” Arjan Konomi i ashpër ndaj Armandos sot në studio 

 

Pas përballjes me Stelën, Armando ka pasur një përballje të fortë edhe me opinionistin Arjan Konomi në studio.

Konkurrenti i Për’Puthen +40 ka ironizuar se është një oqean i thellë dhe varka e tij është shumë  e vogël.

Ndërsa opinionisti i është kthyer duke i thënë se është person i vetëm që ka pare me një mendje kaq maskiliste dhe perverse deri tani.

Armando: Unë jam një oqean i thellë dhe varka jote është shumë  e vogël.

Arjan Konomi: Kam dalë në përfundim se ti ke mendje maskiliste dhe perverse.

Arjan Konomi: Ti e mban veten një gjeni që lundron në oqean dhe thua që je i barabartë.

Armando: Të sfidoj në diturinë me mua.

Arjan Konomi: S’je ai që i ofron femrës, nuk je ti protektori i femrës.

Armando: Më shastise Arjan, s’po të kuptoj.

Arjan Konomi: Po ta kuptoje nuk do thoje proçka aty.

Armando: Ti po më sulmon por nuk dua të të kthehem.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement