Makina e përplasi dhe humbi njërën këmbë, del foto e 24 vjeçares që u aksidentua nga djali i Erzen Breçanit

 

Vajza që shihni në foto është 24-vjeçarja Xhesina Gega e cila u përplas dje nga Jehon Breçani, djali i ish-zyrtarit të policisë Erzen Breçani. Si pasojë e përplasjes së fortë e reja ka humhur njërën këmbë ndërsa autori u arrestua sot nga uniformat blu të kryeqytetit.

24-vjeçarja ka treguar se mban mend çdo gjë si ndodhi aksidenti. Ajo po priste një shoqe në rrugën “Xhanfize Keko”, kur makina me shpejtësi të lartë erdhi në drejtim të saj duke e lënë të plagosur rëndë.

Ndihma e pare asaj iu dha nga kalimtaret e rastit dhe me pas u dergua ne spital per mjekim me te specializuar. Nderkaq ajo ka mohuar te jete shtatzene, ashtu siç u raportua me heret ne media.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement