“Ke ofenduar nënën dhe 3 vajzat e mia” Olti çudit me deklaratën ndaj Armandos 

 

Përballja në studio mes Armandos dhe Stelës ka sjellë reagim të fortë në studio.

Olti ka çuditur në studio duke thënë se Armando jashtë studios ka ofenduar nënën e tij, ish-gruan dhe 3 vajzat e konkurrentit.

“Në studio ke ofenduar Stelën, jashtë studios ke ofenduar nënën time, ish-gruan time dhe 3 vajzat e mia”, tha Olti.

“Mos do të shkosh dhe ti në gjykatë për shpifje?”, i është kundërvënë Armando.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement