Italia ‘flirton’ me golin, shikoni çfarë ndodh në zonën e Turqisë

Po luhet në këto momente ndeshja hapëse e EURO 2020 mes Italisë dhe Turqisë, e vlefshme për grupin A.

Në minutën e 22′ Italianët iu afrua golit. Pas harkimit nga këndi të Insigne, kapiteni Chiellini godet me kokë, por fantastik portieri Xhakir, që bën mrekullinë duke devijuar topin në këndore.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement