Pas ndarjes nga Andi, Jasmina gjen “ngushëllim” te një mashkull tjetër 

 

Jasmina ishte një nga konkurrentet më të zhurmshme të “Përputhen”. Ajo gjatë emisionit ishte në një njohje me Andin dhe të gjithë daljet e tyre u shoqëruan me një ndarje të bujshme.

Andi me një deklaratë të fundit për “Prive” u shpreh se nuk ka ekzistuar kurrë një lidhje mes tyre dhe sipas tij nuk e shikon të arsyeshme që Jasmina t’i bëjë skena xhelozie.

Jasminën që shpesh e kemi parë si të dashuruar me Andin duket se tashmë ka gjetur ngushëllim tek një tjetër konkurrent dhe bëhet fjalë për Alessandro Mehmeti.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement