Me shqelma e me shuplaka/ Plas sherri mes dy vajzave në një klub 

 

Në një lagje të Prishtinës, dy vajza janë përfshirë në një sherr. Ende nuk ësht ëbërë i ditur shkaku i konfliktit por përplasja ka ndodhur dhe jashtë ambienteve të lokalit në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia e cila ndërprerë sherrin mes vazjave.

Mediat kosovare kanë publikuar pamjet nga sherri, ku vajzat shihen që e godasin njëra-tjetrën më shuplaka e me shqelma.

https://www.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/1168835656921113/

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement