Super e bukur! Ja kush është e dashura e ish konkurentit të Përputhen

 

 

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Rinian Leka, ka publikuar foton e parë krah të dashurës së re.
Ai kishte paralajmëruar më parë se do ta bënte publike vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, e cila u bë edhe shkak që Leka të dilte nga programi i dashurisë.

 

Në foto, Riniani shihet krah zeshkanes seksi, e cila është e veshur me një fustan të ngushtë të zi, që i tregon linjat trupore.

Buzëqeshja e saj”, shkroi ish-konkurrenti krahas imazhit të bukur.

Riniani etiketoi vajzën, duke zbuluar kështu se quhet Anisa Berliku dhe se është avokate

Për më tepër, ajo është edhe nënë e një vajze, e cila quhet Chloe.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement