Përulet Presidenti i Hungarisë, i puth dorën Evis Kushit, ministrja e shijon në maksimum, komentuesit vënë re qëndrimin e Ballukut: Shikoni Belindën…me shikim të parë

Ministrja Evis Kushi ka mbetur shumë e kënaqur nga një xhest xhentilese të bërë nga Presidenti i Hungarisë Viktor Orban. E ndodhur në Hungari bashkë me kryeministrin Edi Rama, Kushi është takuar dhe me Orban, i cili në momentin që e ka parë, i ka puthur dorën në shenjë respekti.

Ky moment i shkrepur nga aparati është publikuar në rrjetet scoiale edhe nga vetë ministrja kushi, e cila siç duket është ekzaltuar nga ky respect.

“Fotoja e ditës,”- shkruan Kushi krah fotos, ku nuk kanë munguar as komentet e shumta.

Foto e publikuar nga Kushi

Një prej tyre ka vënë re dhe qëndrimin e ministers Belinda Balluku.

“Shikoni belinden hahahaha,”- shkruan ai.

“Me shikim të parë,”- shkruan një tjetër.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement