“Marshallah si çun i ri…”/ Selfie nga shkarkimi i Ilir Metës, dalin mesazhet në Facebook të Selami Jenisherit

Selami Jenisheri është deputeti i opozitës së re që është bërë më shumë meme që në kohën që ai është fuur në Parlament. Deklarat e tij janë bërë virale në rrjetet sociale, pasi në çdo dalje të tij ka diçka për t’u komentuar. Sot ai ka shkuar në Parlament për të votuar shkarkimin e Ilir Metës, e duket se Jenisheri e ka deklaruar votën. Këtë ia ka shprehur një qytetri që e ka vërtet mik, madje i ka dërguar edhe foto LIVE nga Parlamenti. Jenisheri shkruan se do të votojë pro shkarkimit të Ilir Metës si president.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement