Bora poston foto provokuese, ndërkaq Juli lë komentin epik

Bora Zemani, një emër tepër i làkuar në mediat rozë kohët e fundit, kjo për shkàk se ndodhet në moderimin e një programi që po sjell shumë polemika në rrjet si ai i ‘PërPuthen’.

Moderatorja tashmë është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar dy foto që kanë marrë komplimente të shumta nga ndjékësit.

Mes tyre është vënë re një koment nga ish-konkurrenti i “Përputhen, Juli, i cili pa thënë asgjë i ka komentuar emojin e një kivi.

Ky gjést e ka bërë për të qeshur Borën dhe i është përgjigjur me emojin e “të qeshurës me lòt”. Gjatë një puntate të “Për’Puthen”, u shfaqen të “fshéhtat” e konkurrentit, Juli.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement