Krimi “pushton” vendin/ Ndërron jetë 45-vjeçari pas plagosjes me armë zjarri

Një vrasje me armë është regjistruar në Peqin. Ngjarja në fshatin Pajovë. Policia kap dhe vë në pranga disa minuta pas ngjarjes, autorin e vrasjes së 46 vjecarit. “Më datë 08.06.2021, rreth orës 08:30, në fshatin Gjocaj, Peqin, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi L. B, rreth 40 vjeç, banues në Gjocaj, ka … Vazhdoni me leximin e Krimi “pushton” vendin/ Ndërron jetë 45-vjeçari pas plagosjes me armë zjarri