Foto-Aksident/ Makina kthehet përmbys në tunelin tek ish-Dogana

 

Një aksident është regjistruar sot tek nënkalimi pranë ish-Doganës në Tiranës.

Një makinë është përmbysur në mes të tunelit dhe nuk dihet nëse ka të plagosur.

Gjithashtu nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Ndërkohë që bëhet fjalë për një segment rrugor ende të papërfunduar.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement