E ofendojnë në mesazh, Xhesika Polo: I duket sikur po më bën nder që më shan në privat

 

Mesazhet fyese në rrjete sociale nuk mungojnë, sidomos për personazhet e njohur që janë gjithmonë nën syrin e publikut. Këngëtarja shqiptare, Xhesika Polo, ka marrë disa mesazhe të tilla ofenduese nga një ndjekëse e saj.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto nga plazhi dhe ndjekësja e fyen për format e saj trupore.

“Pa u kon lop s’del njeriu në këtë gjendje… apo të doket trupi seksi? Më erdhi keq me të shkru në publik po të shkruaj në privat”, shkruan personi në fjalë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement