Vrasja që tronditi Ksamilin! Policia kudo, s’mungojnë qytetarët… ç’ka ndodhur

Një tjetër vrasje ka tronditur vendin, kësaj herë në Ksamil. Gramoz Memaj është qëlluar me armë zjarri pranë shtëpisë së tij.

Në pamjet nga vendi i ngjarjes, ku duken forcat e shtuara të Policisë së Shtetit dhe qytetarë që janë mbledhur rreth vendit të krimit.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement