Vranë 20-vjeçaren në sy të foshnjes, kush është autori i krimit makabër?! Dyshohet dhe i shoqi 32-vjeçar

 

Mëngjesin e 11 Majit një ngjarje e rëndë ndodhi në Glyka Nera ku grabitësit vranë një nënë të re. Duket se hetuesit janë drejt gjetjes së autorit të ngjarjes së rëndë i cili mendohet se është një kriminel, karakteristikat e të cilët janë përshkruar nga bashkëshorti i të ndjerës.

Një i dyshuar specifik

Numri i të dyshuarve për ngjarjen ka shkuar në 10. Bashkëshorti 32-vjeçar i të ndjerës, me profesion pilot, ka përshkruar karakteristikat e autorit, ndër 10 personat e dyshuar, të cilët janë me karakteristika të ngjashme. Ndërkohë, vijojnë hetimet, ndërsa nuk përjashtohet dhe mundësia që bashkëshorti mund të ketë pasur dorë në vrasjen e Caroline, e cila la pas një vajzë 11-muajshe.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement