Tronditet Saranda! Qëllohet me armë zjarri Gramoz Memaj, ndërron jetë në spital

Tronditet Saranda. Gramoz Memaj është qëlluar për vdekje me armë zjarri pranë banesës së tij, ndërsa ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Nuk dihen më tepër detaje lidhur me ngjarjen, ndërkohë që Policia e Shtetit ka nisur kontrollin për të kapur vrasësin e Memajt.

Njoftimi i policisë:

Sarandë/Informacion parparak

Rreth orës 21:45, në Ksamil, pranë banesës, në rrethana ende të pa qarta është qëlluar me armë zjarri shtetasi G. M., i cili ka humbur jetën rrugës për në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonēs për të bërë të mundur kapjen e autorit/ve.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement