Për ty nuk shkoj te gratë për tre muaj”, Iljazi ‘vë në siklet’ Arbana Osmanin në mes të emisionit

Iliaz Laskaj, nga Selishta e Peshkopisë, një personazh i njohur tashmë për publikun shqiptar për shkak të historisë së tij të veçantë për bashkëjetesën me dy gra, ka rrëfyer si ka shkuar jeta e tij pasi u bë i ‘famshëm’.

I ftuar për herë të dytë në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, Iljazi refuzoi që në fillim të programit për tu ulur, duke thënë se për prezantuesen Arbana Osmani, ai rri 24 orë në këmbë.

“Je ylli i botës, na mban gjallë. S’po ulem, për ty rri në këmbë 24 orë, çfarë të kesh për të më thënë ma thuaj dhe përgjigjem në këmbë. Kam respekt për ty”, i tha Iliazi moderatores.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement