Biznesmen lojërash fati/ Ja kush është 40 vjeçari që u ekzekutua pranë banesës në Ksamil

Policia bën me dije se një person është qëlluar me armë zjarri pranë banesës së tij në Ksamil.

Si rrjedhojë, personi i qëlluar ka humbur jetën kur po transportohej në spital.  Bëhet me dije se ka ndërruar jetë shtetasi Gramoz Mema. Mema, 48 vjeç njihej në zonë si biznesmen.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për larje të hesapeve me njëri-tjetrin. Dyshohet se katër persona kanë qëlluar në drejtim të Memës, duke i shkaktuar atij plagë në trup, nga të cilat nuk mundi dot të mbijetojë. Policia shprehet se po punohet për të kapur autorin/ autorët.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement