E vranë tek dera e shtëpisë! Si u ekzekutua G. Mema në Sarandë, Policia “gati” për të kapur autorin

Policia e Shtetit ka dhënë detajet e para për vrasjen e Gramoz Memës, i cili u qëllua për vdekje pranë banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:45, ku Mema është qëlluar me armë zjarri pranë banesës së tij dhe ka humbur jetën rrugës për në spital. Ndërkohë që grupi hetimor ka nisur hetimet për zbardhjen e rreethaneve të plota të ngjarjes, ndërsa Policia ka nisur punën për kapjen e autorit/ve.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group




Advertisement