“U zura me Antonelën për Mevlanin, kurse ai…”, Ledjana tregon pse u nda nga Mevlani

Një nga çiftet më të komentuar të Perputhen ishte    Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba  te cilet nuk janë më bashkë prej disa kohës.

Mevlani e tregoi të vërtetën e tij, ndërsa Ledjana zgjodhi emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA ku përballë moderatores Ester Bylyku tregoi versionin e saj.

Sipas Ledjanës arsyeja e ndarjes është shumë më e thellë se ajo që di publiku

Ester Bylyku: Më trego diçka konkrete ku të ngeli hatri me Mevlanin?

Ledjana Prenga: Ty nuk të shpëton asgjë. Jam prekur për faktin që është kënduar kënga ime në një festë që nuk isha prezente me një person tjetër që kisha të paktën 3-4 muaj që zihesha per atë mashkull. Më duket injorim, nuk më duket respekt apo siç e morën disa që thanë : të këndoi këngën. Ai gjest ishte injorim për mua.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement