Ekskluzive/ Flasin fqinjët: Kudreti ishte tip i dhunshëm, Dhurata ishte e lëvizshme, nuk pyeste për…

Flasin fqinjët: Kudreti ishte tip i dhunshëm, Dhurata ishte e lëvizshme, nuk pyeste për…

Një ngjarje e rëndë ka tronditur vendin ditën e djeshme ku mbeti një person i vrarë dhe një i plagosur.

Vjehrri, Mexhit Picari ka vrarë me armë zjarri dhëndrin Kudret Saliaj dhe plagosi avokatin Adreatik Cama.

Maska.al ka marrë dëshmi të komshinjve të viktimës ku shprehen se ai njihej si person i dhunshëm.

Sa i përket familjes ato shprehin shumë respekt për babain e tij, i cili ka qenë me profesion ekonomist.

Maska.al ka mësuar se familja e Kudretit ka disa biznese.

Ndërsaa i përket Dhurata Saliajt shpreh se ka qenë tip i lëvizshëm dhe se nuk i pyeste vjehrrin dhe vjehrrën, ndërsa nuk i besojnë fjalët që ka nxjerr në shitje virgjërinë e mbesës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement