Del video pak pas vrasjes së Kudret Saliajt, avokati mezi qëndron në këmbë. Ndërkohë një grua..

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë ku vjehrri qëlloi për vdekje me pistoletë dhëndrin pasi ishin në process divorci me vajzën e tij.

Kudret Saliaj ka qenë në kafe sëbashku me avokatin e tij Adreatik Cama i cili ka mbetur i plagosur.

Zoom.al ka siguruar një video pak pas vrasjes ku shikohet avokati i plagosur që është në këmbë dhe lëviz me vështirësi.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement