Aksident në Fier, makina e autoshkollës përplas nënë e bijë, nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore         

 

Nënë e bijë janë aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një makinë në aksin rrugor Fier -Kallm.

Burimet bëjnë me dije se ka qenë një mjet autoshkollë, e cila ka përplasur dy kalimtaret dhe një motor.

Si pasojë, nënë e bijë janë dërguar në spitalin e Fierit me plagë në trup, ndërsa nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement