Vrau një person dhe plagosi një tjetër në mes të Tiranës/ Autori dyshohet se është një i mitur, video e arrestimit

Një ngjarjen e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku ka mbetur i vrarë një person dhe është plagosur një tjetër.

Ngjarja ka ndodhur pranë Gjykatës së Tiranës. Autpri dyshohet se është një I mitur teksa Maska.al ka sigurar edhe video në momentin e shoërimit.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement