VRASJA NË TIRANË/ Babai vret ish-burrin e vajzës për çështje divorci

Vrasja në Tiranë ka lidhje me çështje familjare.

Mësohet se autori babai ka vrarë ish-burrin e vajzës së tij, për çështje divorci.

Bilanci i  atentatit në Tiranësss deri tanishëm është një i vdekur dhe një i plagosur

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement