Vrasja në Tiranë! Autori hyri në mes të lokalit, EKZEKUTOI ‘shënjestrën’, mbetet i plagosur avokati

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. 4 të shtëna janë dëgjuar nga vrasja e një personi në Tiranë, ndërkohë që një tjetër ka mbetur i plagosur.

Maska.al mëson se i plagosur ka mbetur avokati Adriatik Cama.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement