“Pas 3 ditësh fshihet”- Ja shifra marramendëse që kërkon Mevlani për një postim në Instagram!

 

Së fundmi konkurrentet e Përputhen kanë filluar të abuzojnë me çmimet që vendosin në Instagramet e tyre. Ata pretendojnë se kanë shumë vëmendje kështu që bizneset duhet t’i paguajnë shumë.

”800 euro për një postim që fshihet pas 3 ditesh”- kërkon Mevlani. Një çmenduri me pak fjalë. Këto shifra dhe këto kushte nuk i vendosin as personazhet e afirmuar.

Gjithesesi ndoshta konkurrentët e dinë që kjo s’do të zgjasë shumë kështu që siç thotë edhe vetë Mevlani: “KÇK (kap ça të kapësh).

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement